neděle 7. srpna 2016

Hřensko a výstup k Pravčické bráně

 

 Už hodně dlouho jsem se chtěla při cestě do České republiky podívat do Českého Švýcarska a letos se mi to splnilo :-)
A řeknu vám, že i když je to už tři týdny, co jsme si s manželem a dětmi udělali krásný výlet k Pravčické bráně, tak ještě teď jsem plná dojmů z tohoto krásného místa.
A tady mám pro vás pár fotek :


Konečně nahoře :-), dáváme si něco dobrého k snědku a kafíčko,abychom se posilnili, protože na  nás čeká ještě cesta zpátky dolů.Přeji všem krásnou neděli a těším se na vaše komentáře :-)


6 komentářů:

 1. A já si říkala, že dlouho nebyl příspěvek ;) v Hřensku je to moc krásné, před X lety jsme tam byli na čundru :) zážitky z dovolené jsou skvělá věc... Člověk pak z toho žije celý rok :)

  OdpovědětVymazat
 2. No my jsme tim Hrenskem jen projizdeli, ale toho jsem prave vyuzila a udelali jsme si ten vyslap k Pravcicke brane :-)A mas pravdu, cele okoli je moc krasne. Snad se nekdy priste projedeme i na lodickach :-)Tentokrat na to nebyl cas.

  OdpovědětVymazat
 3. Při pohledu na fotografie ve mně ožívají vzpomínky. Na Pravčické jsme byli před pěti lety. Celkově jsme byli v Českém Švýcarsku pouhé tři dny, což je málo. Tak bych se tam ráda ještě někdy podívala :) Jani, užívej léta :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuji Sarko :-)My jsme tam byli poprve, ale rozhodne ne naposled :-)
   Mej se krasne :-)

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. Jo jo, uz ted se tesim, az se tam zase nekdy podivam :-)

   Vymazat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.